Kandydat na stanowisko Zastępcy Przewodniczącego Trybunału Stanu - Pan Jacek Dubois.
Kandydat na członka Trybunału Stanu - Pani Sabina Grabowska.
Kandydat na członka Trybunału Stanu - Pan Adam Koczyk.
Kandydat na członka Trybunału Stanu - Pan Marek Mikołajczyk.
Poselski projekt uchwały w sprawie ustalenia liczby wicemarszałków Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.
Jako siatkarka grała początkowo w klubach łódzkich, następnie w Chemiku Police i Augusto Kalisz. Była też zawodniczką klubów włoskich, rosyjskich i tureckich. Od 2007 do 2010 grała dla KS Organika Budowlani Łódź, po czym zakończyła karierę sportową. W reprezentacji Polski rozegrała łącznie 244 mecze w latach 1989–2006. W trakcie kariery sportowej ukończyła XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi i następnie studia ekonomiczne na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Była komentatorem sportowym, pracując dla Eurosportu, TVP i Polsatu. W 2007 została pracownikiem Wydziału Sportu w Urzędzie Miasta Łodzi. W wyborach w 2010 uzyskała mandat radnej sejmiku łódzkiego z listy Platformy Obywatelskiej. 15 lutego 2011 objęła stanowisko trenera siatkarek …
47
5
0
Brak członkostwa w komisjach
Posłanka wygłosiła krytyczną opinię na temat wyboru Andrzeja Dudy na kandydata do MKOl, kwestionując procedury i brak konsultacji ze środowiskiem sportowym. Zapytała ministra o stanowisko rządu i podkreśliła, że w tej sprawie nie chodzi o sport.
Czy wybór polskiego kandydata na członka MKOl-u nie powinien odbywać się w sposób transparentny, przejrzysty i niebudzący kontrowersji? (Posłanka pyta retorycznie o transparentność wyboru kandydata do MKOl)
Mamy wielu wspaniałych sportowców: Justynę Kowalczyk, Roberta Korzeniowskiego, Otylię Jędrzejczak, Tomka Majewskiego, Adama Małysza - mogę wymieniać tutaj długo - i to oni winni być naturalnymi kandydatami. (Posłanka wymienia znanych sportowców, którzy jej zdaniem byliby lepszymi kandydatami)
O co tu chodzi? Na pewno nie chodzi o sport i nie chodzi o sportowców. (Posłanka kończy wypowiedź mocnym akcentem, sugerując polityczne podłoże decyzji)
Posłanka z KO pyta o koszty leczenia chorób spowodowanych uzależnieniami od tytoniu i alkoholu, wpływy z akcyzy oraz przeznaczenie dodatkowych środków z planowanych zmian w podatku akcyzowym.
Jaki jest roczny koszt dla budżetu państwa leczenia chorób odtytoniowych, odnikotynowych oraz chorób odalkoholowych?
Ile pieniędzy z podatków nas wszystkich, zatem także osób niepalących i niepijących, rok w rok kosztuje konieczność leczenia osób, które od nikotyny lub alkoholu się uzależniły?
Na co pójdą te pieniądze? (Posłanka pyta o przeznaczenie dodatkowych środków z akcyzy)